XV Otwarte Mistrzostwa Pierwszego Lubelskiego Klubu Golfowego

Zapraszamy wszystkie golfistki i golfistów na XV Otwarte Mistrzostwa Pierwszego Lubelskiego Klubu Golfowego, które odbędą się w dniach 9-10 IX 2017r. na Polu Kraków Valley Golf & Country Club w Paczółtowicach.
Koszt uczestnictwa to 350zł za dwa dni gry (sobota i niedziela) plus ewentualnie runda treningowa w piątek 8 września za 120 zł.- na hasło Mistrzostwa PLKG.
Przypominamy ,że aktualnym Mistrzem naszego klubu jest kolega Piotr Otrocki , który wywalczył ten tytuł w zeszłym roku na polu w Sobieniach Królewskich , zostawiając w pokonanym polu dwudziestu innych graczy. Liczymy, że i w tym roku frekwencja dopisze. Zgłoszenia proszę wysyłać na maila guzowski@agg.lublin.pl lub zarejestrować się na stronie PZGolf turnieje.
Osoby zainteresowane noclegiem grupowym w cenie 85zł/osobę wraz ze śniadaniem i obiadokolacją w Agroturystyce U Halinki w Paczółtowicach ( liczba miejsc 17) proszone są o kontakt mailowy na guzowski@agg.lublin.pl . Ilość miejsc ograniczona ,więc liczy się kolejność zgłoszeń.
Osoby ,które nigdy nie grały na tym polu albo chciałyby jeszcze raz zagrać informujemy ,że w okresie wakacyjnym Pole Golfowe Kraków Valley Golf & Country Club przygotowało atrakcyjną ofertę dla golfistów. http://www.krakow-valley.com/idm,138,idn,737,wakacje-.html

pozdrawiamy i do zobaczenia na Mistrzostwach
Zarząd PLKG

Skomentuj