1/. 27,12,2015 – Turniej Końca Roku 2015

Zwycięzcy (netto): 1/. A.Dębowski 2/.J.Borc 3/.A.Tkaczyk

2/. 12,12,2015  – Turniej Imeninowy Dariuszy

Zwycięzcy (netto): 1/. D.Szczęsny 2/. A.Dębowski 3./J.Borc

3/. 29,11,2015  – Turniej Andrzejkowy

Zwycięzcy: brutto 1/. L.Guzowski; netto: 1/D.Kotowski

4/. 15,11,2015 – rozpoczęcie 10 tygodniowej ligi jesiennej

na dzień 30,12 prowadzą: hcp do 18: D.Kotowski z 28 pkt, hcp pow.18 : ex aequo J.Bieliński & D.Gozdecki z 29pkt

5/. 14,11,2015 – Turniej Pieczonego Ziemniaka

Zwycięzcy (netto): 1/.J.Borc 2/.P.Otrocki 3/.M.Sagan

6/. 11,11,2015 – Turniej z okazji Dnia Niepodległości

Zwycięzcy (netto): 1/.D.Szczęsny 2/.A.Tkaczyk 3/.M.Leonko

7/. 7,11-8,11   -Mecz PLKG – Wierzchowiska

Zwycięzca :PLKG

8/. 18,10,2015  – Turniej pamięci Wojtka Świniarskiego

Zwycięzcy (brutto) : 1/. P.Firych 2/. M.Kurczuk 3./ L.Guzowski

9/. 17,10,2015 – Runda finałowa Mistrzostw Akademii

Zwycięzcy klasyfikacji generalnej (brutto) : 1/. T.Cioczek 2/. P.Otrocki 3./ J.Janowski

10/. 11,10,2015  – Mistrzostwa Akademii   -2 runda

11/. 4,10,2015 – Mistrzostwa Akademii  – 1 runda

12/. 19-20,09,2015 – Mistrzostwa PLKG Naterki

Zwycięzcy  kategoria brutto: 1/. Banaśkiewicz J. ( Mistrz Klubu) 2/.  Hermanowski C. (Pierwszy Wicemistrz Klubu)
3/.  Kotowski D. (Drugi Wicemistrz Klubu)

Zwycięzcy kategoria netto :1/.  Guzowski L. (1sze Miejsce Netto) 2/.  Banaśkiewicz S. (2gie Miejsce Netto) 3/.  Dudzik A. (3ie Miejsce Netto)

Zwycięzca brutto open:1/. Guzowski M. (1 sze Miejsce Brutto Open)

Zwycięzca netto open:1/. Guzowski Marek (1 sze miejsce Netto Open)

13/. 16.09.2015 – Turniej o Beczkę Piwa

Zwycięzcy (brutto) :1/. P.Otrocki 2/.T.Cioczek 3/. M.Kurczuk

14/. 12,09,2015  – Turniej Nocny Elmax Cup

Zwycięzcy (brutto): 1/. M.Sagan 2/. A.Dudzik 3./T.Mikołajczak

15/. 11,09,2015 – Artur Czekierdowski –XIV Igrzyska Lekarskie 2015

Zwycięzcy kat Panie: 1./ Sylwia Czekierdowska ; 2./ Zofia Paradyż ; 3./ Bożena Kozłowska

Zwycięzcy Panowie: 1./  J. Zajdlewicz 2./ P. Nowak 3./ P. Dragon

Zwycięzcy Turniej Par:: 1./W. Widera, P. Dragon 2./ K. Magda, M. Dworniak 3./ M. Salamonowicz, P. Nowak

16/. 6,09,2015   – Mistrzostwa Lublina w mini-golfie

Zwycięzcy kat. dzieci : 1./ Franek Rusinek 2./ Kasia Czabaj 3./ Kamila Du Chateau
Zwycięzcy kat dorośli: 1/. M.Kurczuk 2/. A.Tkaczyk 3./ K.Dudzik

17/. 27,08,2015  – Turniej „2w1” – runda mini golfa i na polu

Zwycięzcy : 1/. A.Cwalina 2/.P.Otrocki 3/.L.Guzowski

18/. Turniej urodzinowy Michał Kurczuka

Zwycięzca : C.Hermanowski

19/. 25,07,2015 – Turniej Otwarcia pola nad Zalewem     pod patronatem dealera BMW Best Auto:
Zwycięzcy (format Texas Scramble) :
dorośli: 1/. S.Garamaj-K.Hałgas 2/. J.Janowski – F.Janowski 3/.T.Mikołajczak-P.Firych
dzieci: 1/. E.Dębowski 2/. S.Otrocki 3/.O.Tkaczyk

20/. 20,07,2015 – z Artur Czekierdowski –  X Turniej o Puchar Dragona i Gryfona

I miejsce brutto Kazimierz Magda,86 Głogów GC; ,Pierwsze miejsce w głównej klasyfikacji strokeplay netto Kazimierz Magda 73 netto,drugie miejsce Artur Czekierdowski 74netto,trzecie miejsce Cezary Czekierdowski 76 netto.

21/. 21,06,2015 – Klubowe Mistrzostwa Polski grupa B – Binowo

PLKG – miejsce 14

22/. 7,06 – mecz sparingowy z KG Wierzchowiska (pole Wierzchowiska)

Zwycięzca : KG Wierzchowiska

23/. 24,05,2015 – Ogólnopolski Dzień Golfa

24/. 10,05,2015 – z Artur Czekierdowski – VII Mistrzostwa Izb Lekarskich Sobienie

klasyfikacja : Stroke Play Netto kategoria open: 1/. Puszkarski G. 67; 2/. Gumliński Z. 70 ; 3/. Janowski J. 74

klasyfikacja : Stroke Play Netto grupa lekarska: 1/. Otrocki P. 74; 2/. Grabski J. ; 3./ Strączyńska-Krawczyk B. 79

klasyfikacja : stableford grupa open : 1/. Puszkarski G. 40; 2/. Gumuliński Z. 37 ; 3/. Grabski J. 36

25/. 21.01.2015 – liga zimowa na symulatorze golfowym

Zwycięzcy : 1/. L.Guzowski 2/.D.Kotowski 3/. J. Janowski

26/. 10-11 .01.2015–„Granie na Ekranie”–turniej na symulatorze golfowym

Zwycięzcy (kat netto) : 1/. C.Hermanowski 2/.S.Banaśkiewicz 3/. L.Guzowski