Koleżanki Golfistki, Koledzy Golfiści

„SZCZEKARKÓW”
W Szczekarkowie/Kolonia Pałecznica na razie wielka powódź. Miejmy nadzieję że woda szybko ustąpi i rozegramy turniej 9.04. Przeprawa do clubhousu jedynie pontonem lub butach wędkarskich, które po umówieniu się zapewnia właściciel pola (piszę serio). Wszelkie szczegóły – Mirosław Prażmo.


„WIERZCHOWISKA”
W dniu 8 kwietnia 2006 – sobota – godzina 10.00 – odbędą się zawody golfowe „Rozpoczęcie Sezonu Golfowego w Wierzchowiskach” Gramy stableford, 3/4 hcp, obowiązuje zasada pick & place, Za pierwsze trzy miejsca puchary. Grill gratis. Opłaty: 60 zł greenfee plus 20 zł wpisowe. Juniorzy 10 zł greenfee + 20 zł wpisowe. Osoby, które wykupiły karnet na cały sezon opłacają jedynie 20 zł wpisowego. Wszelkie informacje pod nr tel: 505964252 – Marcin Studenny.

Na stronie www.golflublin.pl (moja prywatna strona internetowa) znajdziecie wszystkie zrobione na turniejach zdjęcia z sezonu golfowego 2005. Po każdym turnieju umieszczać będę wykonane zdjęcia. Jeśli ktoś ma też ciekawe zdjęcia o tematyce golfowej i chce abym je umieścił – zapraszam do ich przesyłania . Proszę o dopisek w tytule „Golfowe zjęcia”. Mile widziane wszelkie zdjęcia sytuacji związanych z golfem oraz z pól w kraju i za granicą na których grają golfiści z naszego regionu. |
Pozdrawiam, Michał Kurczuk

Skomentuj